23 lipca w Teatrze Leśnym

WIELKI DZIECIĘCY PCHLI TARG
23.07.2017
godz. 12.00 – 14.00
Teatr Leśny, ul. Jaśkowa Dolina 45, Gdańsk Wrzeszcz
wstęp wolny

PIOSENKI Z TEKSTEM
23.07.2017
19:00
miejsce: Teatr Leśny, ul. Jaśkowa Dolina 45 Gdańsk Wrzeszcz
wstęp: 5 zł

WIELKI DZIECIĘCY PCHLI TARG

Wielki Dziecięcy Pchli Targ to specjalna edycja plenerowej imprezy, która dotychczas odbywała się na gdańskiej Zaspie przy klubie „Plama” Gdański Archipelag Kultury, przyciągając sporą liczbę kupujących i sprzedających. W lipcu w ramach obchodów 50-lecia Gdańskiego Archipelagu Kultury wydarzenie to będzie miało miejsce wyjątkowo w Teatrze Leśnym (ul. Jaśkowa Dolina 45, Gdańsk Wrzeszcz), który na parę godzin zniknie pod grubą warstwą zabawek wszelkiej maści.

Dziecięcy Pchli Targ to okazja, aby spróbować swoich sił jako sprzedawca (obowiązują wcześniejsze zgłoszenia!). Na krótką chwilę każde dziecko może zamienić się w prawdziwego biznesmena i zbudować swój własny stragan z maskotkami, grami i lalkami. Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów, powinni być usatysfakcjonowani. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.

Po zakończeniu Wielkiego Dziecięcego Pchlego Targu „Plama” GAK zaprasza wszystkich na spektakl w wykonaniu Teatru FETA zatytułowany „Gość z planety 326”, który odbędzie się o godz. 14.00.

Na oba wydarzenia wstęp jest bezpłatny.

Dla sprzedających podczas Pchlego Targu obowiązują wcześniejsze zapisy. Aby dokonać zgłoszenia należy wysłać email z danymi (imię i nazwisko dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu) do 16.07.2017 r. na adres: daria@plama.art.pl

Regulamin wydarzenia Wielki Dziecięcy Pchli Targ

 1. Organizatorem wydarzenia Wielki Dziecięcy Pchli Targ jest „Plama” Gdański Archipelag Kultury.
 2. Impreza odbędzie się na terenie Teatru Leśnego przy ul. Jaśkowa Dolina 45, dnia 23.07.2017 r. w godzinach 12:00 – 14:00.
 3. Zabawa polega na samodzielnym stworzeniu przez dzieci stanowiska targowego, wyłożeniu zabawek w miejscach wyznaczonych przez organizatora i ich wymianie lub sprzedaży. Organizator nie zapewnia uczestnikom wydarzenia materiałów potrzebnych do stworzenia własnego stoiska (tj. krzeseł, stołów itp.).
 4. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać na adres daria@plama.art.pl do dnia 16.07.2017 r. zgłoszenie, które powinno zawierać następujące informacje:
  • imię i nazwisko dziecka/dzieci,
  • imię i nazwisko opiekuna dziecka/dzieci,
  • telefon kontaktowy do opiekuna dziecka/dzieci.
 5. W wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które dokonały zgłoszenia zgodnego z regulaminem oraz podpisały kartę zgłoszenia.
 6. Zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.
 7. Każde dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej.
 8. W wydarzeniu mogą brać udział dzieci do lat 13.
 9. Do wymiany można przynosić wyłącznie przedmioty przeznaczone do zabawy dla dzieci, w tym także książki, płyty z filmami itp.
 10. Zabawki muszą być w dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki działające na baterie muszą mieć włożone nowe baterie.
 11. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia zabawek i akcesoriów militarnych (karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp.).
 12. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby działań informacyjnych i promocyjnych prowadzonych przez Organizatora.
 13. Uczestnicy imprezy zobowiązani są stosować się do instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektu oraz instrukcji porządkowych Organizatora.
 14. Opiekunowie ponoszą wszelką odpowiedzialność za rozliczenia fiskalne wynikające z aktualnych przepisów prawa.
 15. W kwestiach nienazwanych w regulaminie decyduje Organizator.
 16. Organizator ma prawo dokonywania zmian w regulaminie bez podawania przyczyny.
 17. Ostateczna i wiążąca interpretacja regulaminu należy do Organizatora.
 18. „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, iż:
  • administratorem zbieranych w kartach zgłoszeń danych osobowych jest Gdański Archipelag Kultury z siedzibą w Gdańsku, ul. Dworcowa 9, 80 – 026 Gdańsk; wpisany do Rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Gminę Miasta Gdańska pod numerem 2/ 92, NIP 583-10-10-860,
  • zbierane dane osobowe przetwarzane będą tylko dla zapewnienia prawidłowej organizacji zajęć i zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestnikom,
  • zbierane dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom,
  • uczestnicy zajęć prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • oodanie GAK danych osobowych jest dobrowolny

————-
Organizator: Winda – Gdański Archipelag Kultury
Wydarzenie współtworzone Plamą – Gdański Archipelag Kultury

PIOSENKI Z TEKSTEM

wystąpią:

Joanna Przyborowska – akompaniuje Szymon Borkowski

Bogusław Nowicki – Piosenki z tekstem

Grzegorz Bukała – Było sobie życie…
Grzegorz Bukała – gitara, wokal
Marcin Partyka – piano (i aranżacje)
Piotr Aleksandrowicz – gitara
Paweł Bomert – gitara basowa
Jakub Szydło – perkusja
Marcin Janek – saksofon
kwartet smyczkowy 4One

Informacje o twórcach:

Joanna Przyborowska studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Musical; specjalność – wokalistyka estradowa. Uczestniczka i laureatka konkursów piosenki literackiej zakochana i zasłuchana w poezji.
Szymon Borkowski absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia klasy organów, laureat licznych konkursów i festiwalów, uczestnik 5. edycji programu Idol

Grzegorz Bukała – lider i współzałożyciel Wałów Jagiellońskich. Po rozstaniu z zespołem
nadal pisze, komponuje i występuje na scenie z autorskimi recitalami…

W lutym 2008 roku w radiowym studiu im. Agnieszki Osieckiej, odbył się recital artysty z towarzyszeniem kameralnej orkiestry Marcina Partyki. Tłumnie zgromadzona na widowni publiczność przyjęła jego nowe piosenki owacyjnie, a zarejestrowany podczas koncertu materiał dźwiękowy, ukazał się na pierwszej solowej płycie Grzegorza Bukały. Płyta ta, zatytułowana POCZTÓWKI
Z MACONDO, została nominowana do FRYDERYKÓW 2009 w kategorii „piosenka autorska i poetycka”.
“Bogusław Nowicki – Piosenki z tekstem” – składają się na niego utwory z  satyryczną narracją, nawiązując do tradycyjnych, polskich biesiad i spotkań poetyckich, gdzie piosenki uzupełnione anegdotami, śpiewane są razem z publicznością.
Wiele piosenek Bogusława Nowickiego to znane przeboje, przywoływane i śpiewane często przy okazji koleżeńskich spotkań z gitarą. W koncercie usłyszymy  piosenki z trzech płyt autora, oraz najnowsze, przygotowywane właśnie do rejestracji studyjnej.

———————-
Organizator: Winda – Gdański Archipelag Kultury

Wydarzenie w ramach
JUBILEUSZU 50-lecia Gdańskiego Archipelagu Kultury
Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Gdańska